NJC 1COMPETITIE THUIS WEDSTRIJDEN 3e Ronde

DEZE WEEK:

THUIS wedstrijden vrijdag 27 september

Heren 35+ : 3e klasse – Afdeling 13
Ad Astra 1 – Ouderkerk a/d IJssel 1 ; aanvang: 19.00 uur
Team: Rob Wong, Dimitri van der Laan, Raymon van Driel , George Welting, Lodewijk Schuls,
Corné de Vries en Lennerd Volleman.



Dames dubbel 17+ : 1e klasse – Afdeling 14
Ad Astra 1 – Verburch 2 ; aanvang: 19.00 uur
Team: Esmé de Fluiter, Annemarie Diouf, Cora Bos, Daphne de Wit-Nolte, Margriet Dijkstra-Straver en Annelies Drenth-Palsgraaf.

Gemengd Dubbel 35+ : 2e klasse – Afdeling 39
Ad Astra 1 – De Gouwe Smash 1 ; aanvang: 19.00 uur
Team: Mariette Kemner-Van de Corput, Liesbeth van Wijngaarden, Bjorn Stallvord, Michel Weurman.

Gemengd Dubbel 35+ : 3e klasse - Afdeling 51
Ad Astra 2 – Pijnacker 3 ; aanvang: 19.00 uur
Team: Jan Koole, Chris van Leeuwen, Maarten Monné, Carolien Nieuwland, Marleen Ponte,
Aukje Bakker.

THUIS wedstrijden zaterdag 28 september 2019

Heren: 3e klasse – Afdeling 6
Ad Astra 1 – Artesia 2 ; aanvang 10.00 uur.
Team: Teun van der Neut, Arjan Schipper, Roelof Smallenburg, Roy van Tiel, Robbert-Jan van Wijhe, Arjan van der Neut.

Gemengd Dubbel 17+ : 3e klasse – Afdeling 17
Ad Astra 1 – Zoetermeer 3 ; aanvang: 10.00 uur.
Team: Vincent de Ruiter, Charissa Erkens-Bruins, Roderick Linders, Monique Jorna, Angela van Heiningen, Mark Lippe.

THUIS wedstrijden zondag 29 september 2019

Groen Zondag Groen 2 : Afdeling 60
Ad Astra 1 – Maasland 2 ; aanvang 10.00 uur.
Team: Wouter Arends, Babette Teekens, Sander van den Bor.

Jongens 10 t/m 14 jaar: 2e klasse – Afdeling 27
Ad Astra 2 – Botesa 1 ; aanvang: 10.00 uur
Team: Daniel Henze, Jordin Stilting, Tijmen van der Wel, Joris Voordenhout, Jelle Fintelman.

Jongens 10 t/m 14 jaar: 2e klasse – Afdeling 28
Ad Astra 1 – Woerden 1 ; aanvang: 10.00 uur
Team: Marijn Wilbrink, Niels Spruijt, Fabienne Teekens, Sem Vendrig, Aimée van der Knaap.

(zie voor meer info: deze website onder “KNLTB NAJAARSCOMPETITIE 2019”)

logo knltb